Zabieg Piotra Kejna

Zabieg Piotra Kejna

 

Chiropraktyk jest jedyną profesjonalnie przygotowaną osobą do diagnozowania i zapobiegania skutkom przesunięć w stawach kręgosłupa ,,spinal subluxation".

Słowo subluxation pochodzi z języka łacińskiego i oznacza przesunięcie,  czyli tłumaczymy to jako przesunięcie kręgów ,,vertebral subluxation".

W momencie pojawienia się tego przesunięcia chiropraktyk wnikliwie analizuje rodzaj przesunięcia na podstawie wywiadu, badania i zdjęć rtg.  Ustala on dokładną lokalizację i przyczynę dolegliwości jak i  sposób w jaki będzie pracował w celu przywrócenia funkcji i zmniejszenia dolegliwości bólowych.Chiropraktyk może w związku z tym poprawić to przesunięcie które nazywane  jest,,adjustment".

Adjustment redukuje przesunięcie, zmniejsza dolegliwości bólowe i zwiększa ruchomość stawową.

Głównym zadaniem chiropraktycznym na świecie  jest zapobieganie pojawianiu się problemów związanych z narządem ruchu, utrzymanie zdrowia poprzez zdrowy styl życia, badania profilaktyczne i gimnastykę.

Systematyczny ruch około 4 godzin w tygodniu zabezpiecza organizm człowieka w około 37% przed wszystkimi chorobami.

Nie ma lepszego lekarstwa tym bardziej, że ,,nie ma substancji ani opakowania..."

Jesteś zdrowy to utrzymaj zdrowie, choroba może rozwijać się niezauważona latami nie dając objawów. Przykładem takich chorób może być choroba układu krążenia lub cukrzyca.

Choroby te rozwijają się latami i często stwierdzamy, ze już jesteśmy chorzy. Nie żyj w świecie iluzji, ktoś kto prowadzi zdrowy styl życia nie może mówić, że nie będzie chorować i odwrotnie, osoby prowadzący niehigieniczny styl życia nie musza chorować. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy będziemy chorować. Ważne jest aby ograniczyć ryzyko wystąpienia chorób do minimum poprzez zdrowy styl życia, stosując profilaktykę. Profilaktyka pozwoli ci zachować zdrowie, zapewnić ci zdolność do pracy, cieszyć się rodziną, zmniejszyć ryzyko zależności socjalnej.

Znajdź czas na profilaktykę aby na refleksje nie było za późno.

 

Zobacz zdjęcia zabiegu