Sponsorzy

.exe Evolution

Przez ostatnie sześć lat zaufało nam ponad 100 klientów. Mamy w swoim dorobku ponad 200 sprzedanych licencji na nasz system CMS oraz inne elementy zarządzania serwisami www, w czym ponad 30 indywidualnie dostosowanych i wdrożonych, ponad 40 realizacji flash’owych i ponad 30 realizacji html/flash .

 

Posiadamy zadowolonych klientów na całym świecie. Wykonywaliśmy projekty i realizacje m.in. na rynek amerykański, szwedzki, niemiecki, francuski czy włoski. Projektowaliśmy kampanie reklamowe, elementy identyfikacji, serwisy www dla międzynarodowych firm z branży przemysłowej, spożywczej, motoryzacyjnej oraz mediów. Są to tylko przykłady naszych doświadczeń na rynkach zagranicznych.
Partnerzy

8.30Studio


W Pół Do Dziewiątej to przyjazne studio graficzne. Znamy się na swojej pracy i czerpiemy z niej wiele radości. Sukces naszego klienta jest naszym sukcesem... Projektowanie, druk internet - to i jeszcze więcej, co możemy dla Ciebie zrobić... GRASZ?

 

 

 

 

MUSIC-HOSTEL

Zapraszamy do Music Hostel zlokalizowanego w samym centrum Łodzi – przy ulicy Piotrkowskiej 60. Music Hostel to świetny wybór dla osób poszukujących komfortowych warunków za niewysoką cenę. Hostel jest czynny cały rok, 24h na dobę, a w nim 30 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 6 osobowych. Konkurencyjne ceny, niebanalny wystrój i miła atmosfera sprawią, że Twój pobyt w Music Hostelu na pewno będzie udany!

Do dyspozycji gości dostępny jest również common room, w którym znajdują się wygodne sofy, komputery z dostępem do Internetu, TV, DVD, prasa. Jadalnia, w której wydajemy śniadania, połączona jest z w pełni wyposażoną kuchnią, w której znajduje się kawa i herbata, do dyspozycji dla gości przez 24 h.

   

pro-medyk


           

 pro-medyk

 

Pełen zakres badań RTG

Pełen zakres badań USG

Zdjęcie uzyskujesz od razu z opisem

 

Nasze godziny pracy:
pon-pt: 8-22
sob, niedz, swieta: 8-22
 
Adres
Puszkina 18
PRO-MEDYK CENTRUM MEDYCZNE

IBG

 

Firma "IBG" zajmuje się profilaktyką zdrowia i dystrybucją naturalnych suplementów żywieniowych już od 2002 roku. Regularnie poszerzamy naszą ofertę o nowe metody naturalnych terapii i suplementów o różnych formach działania.
Proponujemy suplementy tylko najwyższej jakości, pochodzące z naturalnych składników, posiadające najlepsze opinie na rynku.

 

 

W ramach szeroko rozumianej diagnostyki IBG współpracuje z Laboratorium Pierwiastków Śladowych BiomolMed, która wykonuje analizę pierwiastkową włosów. Analiza wykrywa niedobory mikro i makro elementów w organizmie.