O nas

O nas

Piotr Kejna

Wieloletni pracownik Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Obecnie pracownik Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, nauczyciel akademicki w Zakładzie Biomechaniki i Zaopatrzenia Protetyczno – Ortopedycznego. Wykładowca Akademi Muzycznej w Łodzi, oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi, twórca współczesnej Ergonomi Pracy. Zajmuje się profilaktyką i rehabilitacją ruchową. Posiada dyplom Doktora Chiropraktyki.

Piotr Kejna jest autorem programu „Zdrowy Kręgosłup”, którego celem jest utrzymanie zdrowia oraz likwidowanie przyczyn wywołujących dolegliwości bólowe.

Program ten wykorzystywany jest w leczeniu nieprawidłowości i urazów kręgosłupa oraz narządów ruchu pacjentów, jak również profilaktyce oraz ocenie zagrożeń dla układu kostnego człowieka spowodowanych nieprawidłowymi nawykami, warunkami pracy, nauki i wypoczynku. W ramach programu prowadzone są zajęcia terapii ruchowej, chiropraktyka oraz konsultacje i porady.

PIOTR KEJNA
Program skierowany jest zarówno do indywidualnych pacjentów jak i do grup ryzyka poddających się terapii profilaktycznej. Prowadzone są także konsultacje w zakresie ergonomii miejsca pracy i nauki.

Program “Zdrowy Kręgosłup”, obejmujący nauczenie nawykowego zachowania właściwej postawy ciała podczas pracy i wypoczynku oraz uprawianie stałych ćwiczeń usprawniających, gwarantuje wszystkim zachowanie zdrowia i zmniejszenie ryzyka urazów spowodowanych wypadkami.

Żeby dowiedzieć się więcej o naszych programach i działalności chiropraktyka kliknij poniżej. 

piotr-kejna